НАБУ притягнуло до відповідальності двох своїх детективів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Детективів притягнули до дисциплінарної відповідальності.

Національне антикорупційне бюро притягнуло до дисциплінарної відповідальності двох свої детективів через  перешкоджання здійсненню професійної діяльності адвоката.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

До одного з детективів, керівника відділу, застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження про неповну службову відповідність. Іншому оголошено догану.

"Також до дисциплінарної відповідальності притягнуто працівника Управління спеціальних операцій. Відповідні накази Директор Національного бюро підписав 3-6 травня 2019 року", - додали у НАБУ.

У відомстві нагадали, що події, які стали приводом для притягнення детективів до дисциплінарної відповідальності, відбулись у лютому 2019 року. За цими фактами Управління внутрішнього контролю НАБУ провело службове розслідування, а його висновки передали на розгляд Дисциплінарної комісії.

Своєю чергою, члени комісії, зокрема представники Ради громадського контролю, побачили в діях детективів НАБУ ознаки дисциплінарного проступку та надали відповідні висновки на розгляд директору НАБУ для ухвалення рішення.

"Ми проаналізували ситуацію, що склалася, обговорили її з представниками адвокатської спільноти під час засідання Ради громадського контролю. Провели роз’яснювальну роботу з детективами і плануємо в майбутньому співпрацювати в цьому напрямку з адвокатами", — зазначив директор НАБУ Артем Ситник.

Нагадаємо, управління внутрішнього контролю НАБУ закінчило розслідування щодо можливих неправомірних дій представників антикорупційного бюро, які фігурують у листуваннях щодо корупції в "Укроборонпромі". Результати розслідування передали Дисциплінарній комісії. Саме вона має ухвалити відповідні рішення у справі.

ВідеоДокази зловживання службовим становищем у НАБУ шукають слідчі ДБР

Це може бути затягування детективами розслідування по оборонці і зловживання службовим становищем. Йдеться про кримінальне провадження щодо розкрадань в "Укроборонпромі" на сотні мільйонів гривень, яке було повторно відкрите у березні за матеріалами журналістських розслідувань "Бігус.інфо". У ДБР припускають, що заради вигоди Нацбюро умисно не провело жодних розшукових дій на притягнення винних до відповідальності.    

Докази зловживання службовим становищем у НАБУ шукають слідчі ДБР

Залиште свій коментар

Вибір редакції