Нардеп Семенченко не балотуватиметься на парламентських виборах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депутат вважає, що перебування у Раді не допомагає в боротьбі за Україну.

Народний депутат Семен Семенченко заявив, що не балотуватиметься на позачергові вибори до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня.

Про це він 24 червня повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Нардеп вважажа, що прийняв рішення не балотуватися до Верховної Ради 9 скликання, адже перебування там "вже не допомагає".

"Я прийняв рішення не балотуватися до Верховної Ради 9 скликання. Перебування у ВР зараз вже не допомагає, а заважає мені в боротьбі за Україну. Якщо ти не член правлячої коаліції і не йдеш на договорняки, то система блокує твої повноваження, на твої депутатські запити приходять відписки, а твої законопроекти роками не вносяться в порядок денний", - написав він.

Також Семенченко додав, що зосередиться на створенні політсили однодумців, допомозі ветеранам АТО та на "проектах у військовій сфері".

Я прийняв рішення не балотуватися до Верховної Ради 9 скликання. Перебування у ВР зараз вже не допомагає, а заважає...

Опубліковано Семеном Семенченком Понеділок, 24 червня 2019 р.

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня. Законність указу у Конституційному суді оскаржували 62 народних депутати - механізм розпуску парламенту народні обранці назвали "сумнівним". 11 червня Конституційний суд розпочав розгляд справи у відкритому режимі - виступив на засіданні і сам Зеленський. Вже від наступного дня засідання КСУ було закритим.  

Під час засідання 20 червня Конституційний Суд України підтвердив обґрунтованість указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.

ВідеоВже незворотнє: вибори до Ради відбудуться за місяць

Конституційний суд визнав законним Указ президента Зеленського, яким він розпустив Верховну Раду та оголосив дострокові вибори. Судді зазначають, правова колізія виникла через відсутність в чинному регламенті Верховної Ради правового регулювання питання припинення існування коаліції. А конституція такі речі не регулює, і це призвело до конфлікту між президентом та парламентом.  

Вже незворотнє: вибори до Ради відбудуться за місяць

Залиште свій коментар

Вибір редакції