Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Народні депутати можуть зробити Різдво 25 грудня вихідним днем в Україні

Рада може проголосувати за закон вже 16 листопада.

Різдво Христове, яке святкується 25 грудня, можуть зробити вихідним днем в Україні. Відповідний законопроект з’явився у Верховній Раді.

Про це повідомив спікер парламенту Андрій Парубій, передає Укрінформ.

За його словами, у вівторок законопроект про вихідний день на 25 грудня депутати обговорять у фракціях, і якщо вони його підтримають, то у четвер, 16 листопада, парламент може проголосувати за нього "без великого обговорення".

Із ініціативою щодо встановлення 25 грудня вихідним днем виступив голова Комітету ВР з питань культури і духовності Микола Княжицький. Він попросив внести проект закону на розгляд Верховної Ради.

"Пропонується теж 25 грудня, Різдво Христове, зробити вихідним днем так само, як і 7 січня, оскільки в Україні багато і римо-католиків, і протестантів, які просять зробити цей день вихідним", - пояснив Княжицький.

Раніше повідомлялося, що вихідні на Новий рік триватимуть три дні – з суботи 30 грудня по понеділок 1 січня (включно), оскільки 31 грудня цього року припадає на неділю. На неділю припадає й різдвяне святкування 7 січня. Тож понеділок 8 січня буде вихідним. Таким чином, на Різдво вихідними будуть знову три дні поспіль: 6, 7 і 8 січня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції