Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У найбільшому дитячому центрі "Молода гвардія" виявили порушення: ДСНС погрожує закриттям

"Молодій гвардії" загрожує часткове закриття через недотримання правил пожежної безпеки.

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій виявили порушення правил пожежної безпеки в найбільшому державному дитячому центрі "Молода гвардія" в Одесі.

Про це у коментарі ТСН.ua повідомив заступник начальника ДСНС Одеської області Михайло Вовк.

За його словами, ДСНС готує позови до адмінсуду щодо закриття частин дитячого центру, де були виявлені порушення.

Він зазначив, що основним порушенням стала відсутність пожежної сигналізації.

Чиновник також додав, що справи щодо семи нещодавно перевірених об`єктів області вже розглядає суд, у той час як справа "Гвардії" ще не подавалася на розгляд.

Нагадаємо, 28 квітня прокуратура завершила розслідування і направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника мера Одеси Зінаїди Цвірінько у справі щодо пожежі у дитячому таборі "Вікторія", де згоріли троє дітей.

24 квітня вихователька табору “Вікторія” отримала судовий вирок. Виховательку закладу, яка відповідала за протипожежну безпеку засудили до трьох років ув’язнення умовно.

Суд вважає, що жінка неналежно виконувала свої обов'язки. Саме це призвело до масштабної пожежі, у якій загинули троє дівчат. Однак, враховуючи пом'якшувальні обставини та визнання своєї провини, жінку від відбування покарання за ґратами звільнили, з випробувальним терміном на два роки.

Адвокат потерпілих повідомила, що батьки оскаржувати вирок не будуть, оскільки розуміють, що вихователька виконувала свої обов'язки з пожежної безпеки формально і в момент пожежі вже не працювала у “Вікторії”.

ВідеоВиховательку, яка відповідала за пожежну безпеку в таборі "Вікторія", засудили до трьох років умовно

Суд вважає, що жінка неналежно виконувала свої обов'язки. Саме це призвело до масштабної пожежі, у якій півроку тому загинуло троє дівчат. Однак, враховуючи пом'якшувальні обставини та визнання своєї провини, жінку від відбування покарання за ґратами звільнили - з випробувальним терміном на два роки. 

Виховательку, яка відповідала за пожежну безпеку в таборі "Вікторія", засудили до трьох років умовно

В ніч проти 16 вересня 2017 року в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля, внаслідок чого загинуло троє дітей. Ще двоє потрапили в лікарню. У лютому фахівці провели ексгумацію тіл загиблих через те, що у батьків виникли підозри, що тіла дітей переплутали і поховали не у своїх могилах. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції