Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найстарша модель України: приголомшлива історія 70-річної жінки

Популярність до українки прийшла після того, як онук опублікував її фото в соцмережі.

В свої 70 років Галина Герасимова - мама двох дочок, бабуся чотирьох онуків та офіційно перша найстарша модель України. Свою кар’єру вона почала лише 1,5 роки тому, а зараз вже не уявляє свого життя без постійних знімань.

Приголомшлива історія жінки - в сюжеті "Сніданку з 1+1".

ВідеоЗіркова історія першої найстаршої моделі України Галини Герасимової

В свої 70 вона мама 2-х дочок, бабуся 4-х внуків і офіційно перша найстарша модель України. Свою кар’єру Галина Герасимова почала лише півтора роки тому. І зараз вже не уявляє свого життя без постійних зйомок. Вона проти уколів краси і показує жіночу вроду такою, яка є.

Зіркова історія першої найстаршої моделі України Галини Герасимової

Онук Іліан сфотографував бабусю на одному зі свят та виклав фото в Instagram. Зображення випадково помітила кастинг-менеджер відомого журналу й одразу ж запропонувала Галині прийти на знімання.

 

Бабуля ❤️

Публикация от ilian nedelchev (@iliannedelchev)

Майже все своє життя Галина Герасимова присвятила дітям та чоловікові-військовому. Через його професію родина постійно переїжджала з місця на місце. Згодом зупинилися у Києві, тут Галина довго була аспірантом у Науково-дослідницькому інституті. Уявити, що колись стане відомою моделлю, було для неї фантастикою.

 

Бабуля на обложке журнала #lashmaker ❤

Публикация от ilian nedelchev (@iliannedelchev)

День дебютного знімання Галина пам`ятає з першої до останньої хвилини. Після нього пішли нові проекти, телевізійні ефіри, інтерв'ю. Галина навіть стала рекордсменкою книги рекордів України як найстарша модель.

Галина щодня доводить – бути прекрасною можливо у будь-якому віці.

ВідеоСекрети краси від найстаршої моделі України Галини Герасимової

У нас в гостях Галина Герасимова - найстарша модель України. Нещодавно вона знялася у кліпі Олександра Пономарьова "Полонений". Яка зйомка найбільше запам’яталась, як підтримує форму – про це та багато іншого у нашому інтерв’ю!

Секрети краси від найстаршої моделі України Галини Герасимової

Залиште свій коментар

Вибір редакції