Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НБУ попереджає про ризики використання криптовалюти

Усю відповідальність за її використання несуть лише власники.

НБУ попереджає користувачів про ризики використання криптовалюти, оскільки її статус ще офіційно не визначено, повідомив керівник проектів та програм департаменту відкритих ринків НБУ Емал Бахтарі.  

"Як державний орган, який ще працює над визначенням цього явища, ми попереджаємо про ризики. Тому ми зобов`язані, з урахуванням фінансової грамотності населення, попередити всіх," - сказав він.

І додав, що уся відповідальність за використання криптовалюти лежить виключно на користувачах.

"Це вкрай ризикована річ. Хочете грати з інструментом, де незрозуміло, захищений він чи ні від хакерських атак, від шахрайства, від обману? Все, що ви робите з вашими грошима, це все під вашу відповідальність," - сказав Бахтарі.

Представник Нацбанку також зазначив, що під час визначення статусу криптовалюти враховуватимуться рішення, прийняті на рівні Європейського центрального банку та Єврокомісії. Про результат буде повідомлено згодом, але коли саме, ще не відомо. Проте НБУ не збирається затягувати з цим, оскільки бажає йти в ногу із часом.

Нагадаємо, що раніше в Національному банку України вже заявляли про те, що криптовалюта (біткоїн) не підпадає під визначення валюти, оскільки не має центрального емітента і не може бути платіжним засобом. При цьому 2 вересня біткоїн сягнув свого максимального значення - п`ять тисяч доларів.

ВідеоНБУ зобов'язав банки перевіряти усіх клієнтів на легальність доходів

Залиште свій коментар

Вибір редакції