Не словами: український митець нестандартним плакатом вшанував героїв Крут

Наразі до серії увійшли чотири плакати, які мають нагадати українцям про героїв Крут, пожежників Чорнобиля, найбільший бій в історії УПА та події в Одесі у 2014 році.

У Мережі з'явилося нова серія плакатів від українського режисера та викладача Андрія Приймаченка.

Детальніше про нову серію постерів Приймаченко розповів у ексклюзивному коментарі ТСН.ua.

"Не словами - це серія про події, річниці яких ми дуже любимо відзначати маршами, концертами, мітингами та іншими публічними заходами. Однак ці всі заходи зазвичай обмежуються гарними і не дуже промовами (але завжди гучними). Але ми забуваємо одну важливу річ: ті всі люди, причетні до тих подій - люди діла, а не слова. І пам'ятати про них потрібно теж не словами, а ділами. Зробити усе можливе, щоби потреби в геройствах не було. Героїзм, зрештою, це не слова, а вчинки", - зауважив Приймаченко.

Наразі до серії увійшли чотири плакати, які мають нагадати українцям про героїв Крут, пожежників Чорнобиля, найбільший бій в історії УПА та події в Одесі у 2014 році.

 

Автор плакатів пообіцяв продовжити роботу над серією.

Як уже повідомлялося, мурал пам'яті героїв Крут з'явився у Харкові. Графіті п'ять на сім метрів вкрило фасад колишньої харківської мукомельної фабрики у центрі міста. Ініціатива створення муралу належить бійцям батальйонів "Азов" та "Східний корпус". Над панно працювали майже дві доби троє майстрів графіті. Автор ідеї - художник з Донецька. Ім'я своє він не називає - адже боїться за родичів, що живуть на окупованій території України.

круты

Нагадаємо, що на YouTube-каналі президента України Петра Порошенка з'явилося відео, присвячене легендарному бою під Крутами. На відео - стилізовані вояки минулого і воїни сучасності, які захищають неньку-Україну.

ВідеоУвечері в середмісті столиці пройшов факельний марш на честь героїв Крут

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: