Німецький хірург-благодійник проведе унікальні операції українським дітям

Дітей добирали з усієї України.

Краса у подарунок. Безкоштовні пластичні операції українським дітям із вадами робить відомий німецький хірург Екснер Клаус. За 5 років це його 8 візит до Львова, за цей час лікар прооперував майже 200 дітей. Переважно допомагає малюкам з незаможних родин, йдеться в ТСН.12.00.

У коридорі конференц-залу, де німецький хірург проводить консультації, не протиснутись. Тут понад півсотні батьків із дітьми, які приїхали з усієї України.

"Сьогодні є в основному діти з вродженими вадами, це вроджені птози, гемонгіоми, є багато дітей, які мають вроджені вади кисті, деякі пацієнти які мають деформації після покусу собак і опікові", - розповідає завідувач опікового відділення Восьмої міської лікарні Василь Савчин.

Для багатьох - це єдиний шанс на операцію, адже пластичні втручання для більшості надто дорогі. Крім того доктор Клаус оперує за сучасними методиками, якими володіють одиниці українських лікарів. І успішні історії його пацієнтів надихають решту сімей.

Спільну мову з дітьми лікар знаходить, хоч українською знає лише кілька слів.

Тих, кому пощастило, уже розмістили по палатах. Діти здають аналізи, бо вже завтра на операційний стіл. Лікар оперує з раннього-ранку до півночі, пояснює - хоче використати час якомога ефективніше

"Коли так багато діточок потребують нагальної допомоги, то я розумію, що дорога з Франкфурта до Львова не настільки далека. І знаходжу місце в графіку, щоби на кілька днів приїхати сюди", - каже пластичний хірург Екснер Клаус.

За три дні Екснер Клаус разом із десятьма українськими лікарями прооперує зо три десятки діток. А восени обіцяє приїхати знову.

Залиште свій коментар