Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німецький меценат погрожує помститись сім'ї Саші Попової

Рейко Опітц обіцяє розповісти про "брехню" родини Попової кількома мовами у провідних світових ЗМІ.

Німець Рейко Опітц, який намагався брати участь в лікуванні Олександри Попової, образився на родичів дівчини, пише "Комсомольская правда" в Украине".

"Про брехню цієї родини я повідомлю через провідні світові інформаційні агентства німецькою, англійською, французькою, італійською, іспанською, російською та китайською мовами", - заявив Рейко Опітц в листі, який прийшов родичам Попової.

"Всі в Європі дізнаються, яка брехлива ця сім'я. Але і на цьому я не зупинюся, якщо Гудзь продовжить наполягати на своїй дивній брехні - я буду розмовляти з нею в суді", - пригрозив Опітц.

Приводом для розбрату стала заява матері побитої дівчини Алли Гудзь, що Опітц почав вимагати від неї 24 тис. євро за допомогу в лікуванні дівчини.

Це звинувачення німецький меценат заперечує і просить відправити Олександру Попову на лікування до Німеччини. Але родичі відмовляються це зробити.

"Саша йде на поправку без допомоги цієї людини, - відповіла Алла Гудзь. - Буквально на днях у неї в погляді відбулися разючі зміни. Якщо раніше вона, здавалося, дивиться крізь тебе, то зараз почала фокусувати погляд на співрозмовника. Ще тиждень тому вона розрізняла тільки кольору та обриси предметів, а зараз вона бачить невеликі деталі. Стала помітно краще малювати".

Залиште свій коментар

Вибір редакції