"Ними пишається весь український народ": Порошенко нагородив 67 військових

Медаллю "Захиснику Вітчизни" нагороджено 45 військовослужбовців Збройних Сил. 

Президент України Петро Порошенко підписав Указ №259/2017 "Про відзначення державними нагородами України".

Про це йдеться на сайті президента.

Зокрема, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку Порошенко нагородив 67 військовослужбовців ЗСУ та Нацгвардії.

"Медаллю "Захиснику Вітчизни" нагороджено 45 військовослужбовців Збройних Сил. Одинадцять військовослужбовців ЗСУ та одного військовослужбовця Нацгвардії нагороджено посмертно орденом "За мужність" III ступеня", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що президент, що понад 16 тис. українських героїв отримали високі державні нагоди, з них більше 2600, на жаль, посмертно. 44 найвидатніших українці відзначені високим званням Герой України.

"Я пишаюсь кожним, хто отримав високе звання Герой України. І ними пишається весь український народ", - сказав Петро Порошенко.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко нагородив 23-річного лейтенанта Василя Тарасюка медаллю "Герой України". Під час запеклих боїв у промзоні Авдіївки у перші місяці 2017 року дістав три осколкові поранення і чотири контузії. Він особисто підбив ворожий танк "Т-72", вступивши з ним у вогневу дуель. 

ВідеоГерой України Василь Тарасюк розповів про переможну "дуель" з ворожим танком

Залиште свій коментар