Новорічне слово президента: Порошенко вітає українців зі святом

Дата публікації
Перегляди
9982
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новорічне слово президента: Порошенко вітає українців зі святом

Фото: ТСН

Президент згадав міжнародні перемоги України та пообіцяв економічне піднесення в новому році.

У новому році держава продовжить зміцнення армії, котра є гордістю та славою. Про це президент України Петро Порошенко сказав у новорічному святковому привітанні до громадян держави.

Глава держави закликав разом порадіти за співвітчизників, які днями повернулися з полону. "Слава Богу, напередодні свят їх вдалося-таки визволити з ворожих катівень", - сказав він. "Крізь штучні лінії розмежування хай почують мої привітання Крим і Севастополь, Донецьк та Луганськ. Брати і сестри! Ваш дім – Україна. А грабіжника, який сплюндрував нашу оселю, настане час – ми проженемо і покараємо", - пообіцяв Порошенко.

Президент привітав міжнародних партнерів, які підтримують Україну, а також українців, які скористалися безвізовим режимом із ЄС. Рух до Європи Порошенко назвав упевненим і незворотним. "Хай і не без помилок, але рухаємося вперед, і після кількох років кризи переходимо до розвитку", - наголосив він. "За все, чого Україна досягла, величезна подяка кожному з вас", - заявив президент.

У змонтованому Адміністрацією президента ролику відображені важливі події, що відбулися в державі протягом 2017 року, а виступу українського лідера передують привітання від непересічних громадян, які запам’яталися в цьому році. "Я дякую долі за нагоду привітати зі святами український народ і моїх співвітчизників. Я переконаний, що з гідністю пройдемо цей шлях і виграємо цю війну", - сказав звільнений цьогоріч із російської в’язниці заступник голови кримськотатарського Меджлісу Ахтем Чийгоз. Він також звернувся до свого народу рідною для нього мовою. "Цей рік був активним та складним, але наша команда здивувала весь світ спортивними результатами", - сказав володар чотирьох золотих медалей на Іграх Нескорених Павло Будаєвський. "Я бажаю, щоб 2018-й рік був роком перемоги. Щоб вам було тепло, хлопчики, у ваших бліндажах. Щоб до вас завітали люди добрі, щирі, привітали вас. Щоб ваші мами, ваші сім’ї були спокійні, чекали вас радо, і дочекалися", - побажала народна артистка України Ада Роговцева.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9982
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація