Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оболонський суд оголосив вихідний, аби не відволікатись від справи "Торнадо"

Сьогодні розглядають лише одну справу.

Оболонський районний суд Києва розпорядженням голови оголосив вихідним днем вівторок, 16 серпня. Суд звільнений від усіх розглядів, окрім справи екс-бійців батальйону "Торнадо", передає кореспондент ТСН.

Справу розглядають у закритому режимі та за посилених заходів безпеки – приміщення суду практично оточене правоохоронцями.

Під будівлею акцію проводять прихильники обвинувачуваних. Вони обіцяють, що сьогодні все відбуватиметься мирно. Досі засідання супроводжувалися скандалами та постійними сутичками прибічників підозрюваних із силовиками.

Нагадаємо, спецроту МВС "Торнадо" передислокували з Луганської області на базу МВС у Боярці на початку осені 2015 року, після того, як 17 червня 2015 року в Луганській області затримали кількох бійців "Торнадо", включаючи командира роти Руслана Онищенка.

18 червня 2015 року голова МВС Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти.

10 березня 2016 року було затримано замкомбата Миколу Цукура та бійця Іллю Холода. 7 жовтня 2015 року при спробі затримання був убитий боєць роти Віталій Дьякон з позивним "Товстий".

Наразі 11 бійців "Торнадо" утримуються у Лук'янівському СІЗО Києва. За словами головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, затримані бійці підозрюються у викраденні людей в зоні АТО і тортурах. У "Торнадо" звинувачення військового прокурора відкидають.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Залиште свій коментар

Вибір редакції