ОБСЄ подовжила мандат місії на Донбасі ще на рік

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це рішення привітав міністр закордонних справ Словаччини, яка цього року головує в ОБСЄ.

Постійна рада ОБСЄ продовжила мандат Спеціальної моніторингової місії в Україні (СММ) ще на один рік.

Про це у суботу, 30 березня, повідомляю ОБСЄ.

"Чинний голова ОБСЄ і міністр закордонних і європейських справ Словаччини Мирослав Лайчак привітав учорашнє рішення Постійної ради ОБСЄ щодо продовження мандата Спеціальної моніторингової місії в Україні (СММ) ще на один рік, і закликав до подальшої підтримки міжнародних спостерігачів і національного персоналу на місцях", - йдеться в повідомленні на сайті ОБСЄ в суботу.

Він нагадав, що СММ була уповноважена встановлювати факти конкретних інцидентів і повідомляти про них, зокрема, про можливі порушення основних принципів ОБСЄ, на всій території України.

"Спостерігачі - це очі і вуха організації, та й усієї міжнародної спільноти, і вони безпосередньо сприяють запобіганню подальшої ескалації", - наводиться висловлювання Лайчака в повідомленні ОБСЄ.

Нагадаємо, у грудні Україна закликала Організацію із безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) започаткувати моніторингову місію в акваторії Азовського моря.

ВідеоОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі. Про це йшлося на засіданні тристоронньої контактної групи у Мінську, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Напередодні він зі словацьким колегою Мирославом Лайчаком побували у Сєвєродонецьку на Луганщині. 

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції