Одеський НПЗ взяли під охорону, щоб Курченко не вивіз нафту

Озброєні автоматами люди зайняли НПЗ.

В суботу, 22 листопада, люди, озброєні битами і автоматами, зайняли Одеський нафтопереробний завод, який належав одіозному олігарху Сергію Курченку.

Спочатку хлопці у спортивній формі битами почали розбивати шибки прохідної НПЗ. Потім до них приєдналися люди в камуфляжі і з автоматами, які силою виволокли з території заводу охоронців і поклали їх на асфальт.

Пізніше у прокуратурі Одеської області пояснили, що "захоплення" території Одеського нафтопереробного заводу відбулося в рамках кримінального провадження.

"Відповідно до ухвали суду, державною охороною здійснюється забезпечення охорони нафтопродуктів з метою їхньої подальшої передачі на відповідальне зберігання державному підприємству" - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що під час досудового розслідування накладено арешт на нафтопродукти ПАТ "Одеський нафтопереробний завод" у загальній кількості близько 65 тисяч тонн.

"16 жовтня за ухвалою суду, з метою перевірки збереження кількісного та якісного складу арештованих нафтопродуктів, правоохоронцям за участю спеціалістів надано дозвіл на допуск для відібрання проб та контрольних замірів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Ігор Палиця заявив, що створюються перешкоди для контролю збереження на Одеському НПЗ заарештованої правоохоронцями нафти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: