Одеський знайда Володя потрапив у нову родину

Він там буде вже третьою дитиною

Одеський знайда, трирічний хлопчик Володя, за долю якого від кінця травня вболівала уся Україна, знайшов маму і тата, йдеться в ТСН.12.00.

У новій родині Вовчик став третьою дитиною. Він уже повністю здоровий. Проте потребує ще допомоги психолога для адаптації в сім'ї, кажуть фахівці.

Нагадаємо, малюка на одній із вулиць на околицях Одеси знайшли 31 травня. Дитина мала сліди побиття та жорстокого поводження. Нічого розповісти про себе малюк не міг.

Більше місяця хлопчик провів в лікарні: спершу в реанімації, потім – в хірургії, де йому закривали глибоку рану на чолі. Далі – потрапив до будинку дитини.

Поліція шукала рідних або опікунів хлопчика. Розшукували і кривдників, проте – марно. По закінченні визначеного законом терміну малюка нарешті віддали на усиновлення.

Знайденого в Одесі Володю усиновили

У новій родині Вовчик став третьою дитиною. Він уже повністю здоровий, проте потребує ще допомоги психолога для адаптації в сім'ї. Нагадаємо, малюка на одній із вулиць на околицях Одеси випадковий перехожий знайшов 31 травня. Дитина мала сліди побиття та жорстокого поводження. Нічого розповісти про себе малюк не зміг.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: