Один зі свідків у справі вбивства Шеремета вчинив самогубство – поліція

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік вистрілив собі у голову з рушниці.

Один з фігурантів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета – громадянин "В" із позивним "Пістолет", застрелився після вручення повістки на допит до поліції.

"Пістолета" хотіли допитати як свідка у справі про вбивство журналіста, - про це йдеться в оприлюднених телефонних розмов фігурантів під час брифінгу поліції та МВС 12 грудня.

Після виклику "Пістолет" тимчасово зник. Згодом з'ясувалося, що він вчинив самогубство.

"Громадянин В, псевдонім "Пістолет", вчиняє самогубство, вистріливши собі у голову з мисливської рушниці. Потім відбувається значне пожвавлення розмов у визначеному колі осіб. Зокрема в певних розмовах із чоловіком Владиславом Інна Грищенко розцінює факт загибелі Пістолета як сприятливий для них факт", - розповів під час брифінгу заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції Євген Коваль.

"Буду дуже прагматичною, - це тобі в плюс. Тепер будемо вертіти, як хочемо", - сказала "Пума" "Бучі". У розмові чоловіка називають Ваня.

"Пістолет" зацікавив слідство завдяки іншому злочину - невдалій спробі замаху на громадянина Ч. у Косові Івано-Франківської області влітку 2018 року. У ньому, за висновками експертиз, було використано, саморобний вибуховий пристрій, майже ідентичний тому, який підірвав машину з Шереметом.

Як підозрюваних у вчиненні цього замаху було встановлено сімейне подружжя Владислава Грищенка "Буча" та Інна Грищенко "Пума". Саме "Пістолет" возив Грищенка з Києва у Косів. Молекулярними експертизами було виявлено сліди ДНК цих осіб на вибуховому пристрої.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков  повідомив, що Національна поліція України затримала та наразі оголошує підозру можливим фігурантам вбивства журналіста Павла Шеремета. Подробиці пообіцяли розкрити на брифінгу. 

Павло Шеремет був убитий в центрі Києва три роки тому - 20 липня 2016 року. Поки злочин залишається нерозкритим. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на дні авто, за кермом якого був Шеремет. Також було повідомлено про те, що для вбивства відомого білоруського журналіста зловмисники використовували елементи протипіхотної міни МОН-50

Під час розслідування з'ясувалося, що в ніч перед вбивством журналіста Павла Шеремета біля його будинку був помічений колишній співробітник СБУ. Його зафіксували камери відеоспостереження. Він був присутній біля будинку Шеремета принаймні кілька годин - і саме в цю ніч під машину журналіста заклали вибухівку. Журналісти з'ясували, що чоловіка звати Ігор Устименко. 

Національна поліція від 24 липня 2017 року засекретила всі ухвали судів щодо справи про вбивство журналіста Павла Шеремета із міркувань безпеки.   

Залиште свій коментар

Вибір редакції