Охоронцю Димінського змінили запобіжний захід

Чоловіка готують до звільнення з СІЗО

Із третьої спроби у Львові переглянули запобіжний захід Андрію Борщу - охоронцю бізнесмена Димінського, який назвався винуватцем смертельної ДТП. Одразу після аварії йому оголосили підозру та взяли під арешт, йдеться в ТСН.12.00.

Це рішення не стосується зняття підозри з Андрія Борща. Саме він назвався винуватцем ДТП, в якому загинула молода жінка. Згодом, щоправда, були заяви правоохоронців, що його ДНК в машині бізнесмена Димінського знайдено не було.

Попри це сьогодні адвокати охоронця просили лише про зміну Борщу запобіжного заходу. На судове засідання чоловіка не привезли. Зараз він у СІЗО. Захисник підозрюваного у суді наполягав, аби його звільнили на поруки. Бо з місця аварії він не тікав, до того ж хворий. Прокурор і адвокат потерпілої сторони наполягали, що підозрюваний на волі може впливати на свідків, або ж взагалі переховуватись від слідства. Та рішенням судді було взяти чоловіка під цілодобовий домашній арешт.

ВідеоУ Львові переглянули запобіжний захід охоронцю бізнесмена Димінського

І просто детектив розгортається із тим, хто ж насправді був за кермом мерседеса. Нагадаємо, машина, на якій скоїли ДТП належить бізнесмену Димінському. Рідні загиблої впевнені, що саме він був за кермом, а не його охоронець. Минулого тижня міністр внутрішніх справ Аваков заявляв, експертиза показала, що за кермом був точно не Андрій Борщ. Утім висновків цієї експертизи поки що ніхто не бачив. Ані предстаник генпрокуратури, який був на суді, ані адвокат Борща. Тим часом сам бізнесмен, який у справі є свідком, жодного разу не прийшов на допит.

У СІЗО кажуть, щойно матимуть рішення суду, розпочнеться процедура звільнення підозрюваного під домашній арешт. Найімовірніше, це станеться ближче ближче до вечора.

Залиште свій коментар