Міністерство інфраструктури очолив Олександр Кубраков: що про нього відомо

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міністерство інфраструктури очолив Олександр Кубраков: що про нього відомо

Олександр Кубраков — український політик, підприємець, експерт IT-ринку та ринку мобільного зв'язку.

Сьогодні, 20 травня, Верховна Рада призначила нового очільника Міністерства інфрастуруктури. Ним став Олександр Курбаков

Рішення підтримали 284 народних депутати. 

Олександр Кубраков — український політик, підприємець, експерт IT-ринку та ринку мобільного зв'язку, виконавчий директор Асоціації "Інформаційні технології України", керівник сектору телекомунікацій та IT, Офісу ефективного регулювання. Голова "Укравтодору" (від листопада 2019 року).

Що відомо про політика — зібрав сайт ТСН.ua.

Біографія Олександра Кубракова

Кубраков Олександр Миколайович народився 20 серпня 1982 року у Першотравенську Дніпропетровської области. Він закінчив Київський економічний університет за спеціальністю "маркетолог". Також пройшов короткотермінову програму у Harvard Kennedy School.

Робота:

  • став співзасновником ТОВ "Єврокомунсервіс" та групи ТОВ "Місто для людей";
  • керівником ТОВ "Місто для людей", "Місто для людей сервіс" та "Місто для людей Київ";
  • радником мера Києва Віталія Кличка в ІТ-сфері;
  • виконавчим директором "Асоціації "Інформаційні технології України";
  • керівником сектору "IT та Телеком" в "Офісі ефективного регулювання (BRDO)".
  • Від 19 листопада 2019 року — голова "Укравтодору". 
  • 19 травня 2021 року прем’єр-міністр України Денис Шмигаль подав до Верховної Ради кандидатуру Кубракова на посаду міністра інфраструктури. Кандидатуру підтримали.

Діяльність:

Реалізовував низки масштабних проєктів: "Домашній інтернет" від Київстар, транспортну стратегію міста Києва. Спеціалізується на темі "держава в смартфоні" і впровадження 4G.

На парламентських виборах у 2019 році став кандидатом у народні депутати від партії "Слуга народу".

Член Комітету ВРУ з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Криму, Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

За 4 місяці роботи в парламенті подав 16 законопроектів, з яких 12 ухвалили. Зокрема, він є автором законопроекту № 1041 про запровадження середньострокової державної цільової програми на будівництво, реконструкцію, капітальний та середній поточний ремонт доріг державного та  місцевого значення.

Від 19 листопада 2019 року — голова Державного агентства автомобільних доріг. У грудні 2019-го припинив повноваження народного депутата. 

Наступна публікація