Велика пресконференція Зеленського: пряма трансляція

Велика пресконференція Зеленського: пряма трансляція

Фото: УНІАН

Захід транслюється на Facebook-сторінці ТСН.

Сьогодні, 20 травня, президент Володимир Зеленський проведе велику пресконференцію за підсумками двох років роботи на посаді глави держави. Захід відбудеться на території державного підприємства "Антонов" за адресою: вул. Академіка Туполєва, 1.

Початок пресконференції — о 12:00. Захід транслюють на офіційних сторінках Офісу президента, також відеотрансляцію можна переглянути на Facebook-сторінці ТСН

Пресконференція триватиме приблизно 2,5 години. Цього року модераторкою заходу, замість Юлії Мендель, яка подала у відставку, буде очільниця Директорату з питань інформаційної політики ОП Ірина Побєдоносцева.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що пресконференція відбудеться у "нетиповій, але об’ємній промлокації", водночас можливе обмеження кількості представників ЗМІ, які візьмуть участь у заході, у зв’язку з карантинними вимогами.

Нагадаємо, що минулого року пресконференція Володимира Зеленського також відбулась 20 травня - до річниці вступу на посаду. Зустріч із журналістами організували просто неба - на галявині Маріїнського палацу. Президент спілкувався з журналістами впродовж трьох годин.

Президент України Володимир Зеленський проведе пресконференцію на авіазаводі "Антонов"

Президент України Володимир Зеленський проведе пресконференцію на авіазаводі "Антонов"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація