Онук Черчилля прилетів до Києва та спрогнозував майбутнє України

Політик порадив українцям розраховувати найперше на себе.

Політика офіційного Лондона щодо України не зміниться після виходу Великої Британії з Європейського Союзу. У цьому певен онук видатного британського прем'єра Вінстона Черчилля сер Ніколас Соумз, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він є одним із лідерів керівної консервативної партії Британії. Політик називає себе єврооптимістом, однак зараз прогнозує континентові нелегкі часи. "Голосування британців – це яскравий приклад кризи Євросоюзу. Безробіття, міграція – у найближчому майбутньому краще не ставатиме. Подивіться, що вони вирішили на саміті в Братиславі – мобільний зв'язок 5-G та студентські знижки на залізницю. Вони не хочуть займатися справді серйозними справами!", - обурений Соумз.

ВідеоПолітика Лондона щодо Києва не зміниться: онук Вінстона Черчилля дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН

Не менше хвилюють онука Черчилля й президентські вибори в США. Він переконаний у тому, що в разі перемоги Дональда Трампа пріоритети Вашингтона точно зміняться. "Особливо враховуючи, як сильно він захоплюється паном Путіним, я думаю, це буде неймовірним розчаруванням, якщо Трамп виграє. Як на мене, він точно не має інстинктів, необхідних людині, яка може стати на чолі найвидатнішої нації світу", - каже британський політик.

Соумз торік у травні очолив британську делегацію в Москві на 70-річчі перемоги Радянського Союзу над Німеччиною. Його дід Вінстон Черчиль разом із тодішним господарем Кремля Йосифом Сталіним був по один бік барикади. Але стосовно нинішнього кремлівського керманича у Соумза ілюзій немає. "Я передав Путіну нашу чітку позицію: ми ніколи не сприймемо незаконної крадіжки території іншої держави. Для мене Росія – це абсолютно авторитарна держава, і, на жаль, ми до кінця не знаємо, як із нею поводитися", - зізнався він. Однак одразу визнав, що політика санкцій все ж є ефективно. "Певен, що вони працюють, і саме тому Росія так сильно хоче їх позбутися", - сказав британець.

Соумз розповів, що пильно стежив за подіями Революції Гідності в Україні. Він вважає, що вона запалили своєю енергією весь світ. Британія й надалі допомагатиме позитивнам змінам в Україні. Однак про майбутнє нашої держави гість із Туманного Альбіону порадив питати не за кордоном, а самих себе. "Корупція – це ракова пухлина, яку українці всі разом мусять побороти. Чиста некорумпована економіка – ось що український народ повинен побудувати власними руками, а ми вам у цьому допоможемо", - підсумував онук Черчилля.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Наступна публікація