Патріарх Філарет прокоментував ухвалення закону про мову

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Почесний патріарх ПЦУ заявив, що цей документ утверджує українську націю.

Почесний патріарх Православної церкви України Філарет схвально відгукнувся про ухвалення Верховною Радою закону про мову. Він переконаний, що таке рішення утверджує українську націю.

Про це він сказав у коментарі ТСН.ua.

"Раз є українська нація - є народ, є народ - є держава. За що ми боролись не тільки, коли отримали державу, ми боролися за це протягом багатьох століть. Але ми перемогли, тому що з нами правда. Дякуємо народним депутатам, що вони такою кількістю проголосували за українську мову як державну", – зазначив почесний патріарх.

Філарет також наголосив, що цей закон не  обмежує і українців та в жодному разі не забороняє інші мови.

"Але це не означає, що в Україні заборонені інші мови. І ми всі говоримо різними мовами: і англійською, і німецькою, і російською, білоруською - всіма мовами. Але державна мова одна - українська. Так само як у всіх європейських державах - є державні мови, а є мови на яких розмовляють громадяни інших країн. Так само як Сполучені Штати Америки, де мов багато, а державна - одна. Тому нічого нового ми не придумали", - додав він.

Нагадаємо, 25 квітня під час засідання парламент України ухвалив законопроект про українську мову. Рішення підтримали 278 народних депутатів. "Проти" голосували 38 нардепів, семеро утрималось від голосування.

ВідеоВерховна Рада ухвалила закон про українську мову

Рішення підтримали 278 народних депутатів. "Проти" голосували 38 нардепів, 7-ро утрималось від голосування.  

Верховна Рада ухвалила закон про українську мову

Залиште свій коментар

Вибір редакції