Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після бою під Золотим депутати говорили про "мазохізм" і вибори

Після бою під Золотим депутати говорили про "мазохізм" і вибори

Реакція у ВР на загострення на фронті дуже різнилась.

Засідання парламенту розпочинається з хвилини мовчання - за небесною сотнею та всіма, хто загинув, захищаючи Україну. Обстріли, влаштовані російсько-окупаційними військами на світанку, принесли нові жертви, йдеться в ТСН.16.45.

"Європейська солідарність" вимагає негайного парламентського звіту міністра оборони та керівника Генштабу. «Сьогоднішня військова провокація - це не просто так. Кагебісти дуже люблять символічні дати. Це також нагадування про Майдан, де також за ними стояла Росія. Росія і Кремль. І побачити мир в очах Путіна може тільки мазохіст», - запевняє Ірина Геращенко.

У цей час силовий блок збирається на засідання Ради нацбезпеки та оборони.

Президент Володимир Зеленський називає обстріли - провокацією і спробою зірвати мирний процес. «У нас потужна армія, провокації бувають. Армія сильно відповіла. Незважаючи на це хочу сказати, що ситуація повністю контролюється. Ми впевнені, що ця провокація не змінить курс. Тільки сильною армією можна сідати за стіл переговорів. Курс до того, що ми впевнено наближаємось до припинення війни, до миру», - заявив президент.

У Генштабі стверджують, що ворог сам почав обстріл і сам же запросив тиші, щоб забрати своїх убитих. Ситуація стабілізувалася. Позицій українські збройні сили не втратили. «Всі команди віддані. Я би не хотів, щоб ви мене спонукали сюди, щоби я доповів всі рішення, які приймаються. Прийняті всі рішення адекватні. Все посилено, все працює, тому жодних переживань з цього приводу. Розганяти зраду, що почалася незрозуміла війна – це не те», - каже керівник Генерального штабу України Руслан Хомчак.

Відео Зеленський назвав обстріли на передовій провокацією та спробою зірвати мирний процес

Провокацією та спробою зірвати мирний процес назвав обстріли на передовій Президент Володимир Зеленський. Ситуацію обговорили на засідання Ради нацбезпеки та оборони. Із цього ж розпочалася і робота парламенту. Як влада реагує на загострення на передовій, та яких кроків буде ужито - у сюжеті.  Більше про бій у Луганській області

Зеленський назвав обстріли на передовій провокацією та спробою зірвати мирний процес

Утім політичні наслідки таких провокацій можуть бути дуже погані. Продовжувати переговори з ворогом про мирне рішення під залпи обстрілів, не можна, - заявляє фракція "Голос".  «Це означає внесення нервового розладу, коли на владу тиснуть у силовий спосіб. Коли з’являються нові жертви, вона починає бути більш зговірливою. На це розраховує Росія. Це єдина причина. Це не широкомасштабний наступ дійти до Києва. Це спосіб показати зуби і силу», - запевняє Сергій Рахманін.

Пострілів із передової не почули лише в «Опозиційній платформі «за життя». Лідер фракції Юрій Бойко натомість закликав негайно провести вибори на окупованих територіях та виконати інші, вигідні Росії та сепаратистам Донбасу, пункти Мінських угод. «Ви всі обіцяли принести мир в країну. Виконуйте свої обіцянки. Ми готові прийняти закон про амністію тих, хто не вбивав. Надання особливого статусу «ДНР/ЛНР», тому що це прописано в Мінських угодах, які підписувала вже сьогоднішня влада», - заявив Бойко.

Про загострення на передовій Банкова проінформувала західних партнерів. Росія ж вустами речника Путіна від обстрілів відмежувалася традиційним "іхтамнєт".

Кореспондент Ольга Кошеленко

Залиште свій коментар

Вибір редакції