Пластун і шкільний учитель потонули у водоверті на Дністрі

Іще один учень ледве врятувався від смерті.

На Тернопільщині 14-річний хлопчик та його вчитель потонули у Дністрі. Пластуни вирушили у турпохід і зупинилися на березі річки для короткого перепочинку, коли один із підлітків послизнувся і впав у воду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопець видерся на камінь і хотів помити ноги, але не втримав рівновагу. Його одразу підхопила стрімка течія, а потім ще й затягнуло у водоверть. Підлітка кинулися рятувати один із друзів і виховник. "Стрибнув другий, намагався витягнути, але його теж затягнуло. Він встиг виплисти на берег. Вчитель також побачив і скочив за тим хлопчиком, кілька хвилин намагалися вибратися, але їм не вдалося. Пішли під воду і до цього часу ніхто їх не бачив", - констатував керівник місцевої поліції Іван Карп'юк.

Відео14-річний хлопчик та його вчитель потонули у Дністрі

Переляканих дітей, на очах яких сталася трагедія, вже розібрали батьки. "Вони йшли, їх було дев'ять чоловік приблизно, як я бачив. Вони йшли на Дністер. І був з ними старший вчитель. Я з ними ще вітався. Казали, йдуть відпочивати, вони туристи", - розповів сільський голова Устя-Зеленого Зеновій Рущак.

На місце трагедії швидко прибули рятувальники, які обстежують берег нижче за течією. Працівники ДСНС визнають, що сильний вир і течія не залишають надій на те, що зниклі вчитель і учень могли врятуватися. Рятувальники проводять пошукові роботи з човна за допомогою приладу під назвою "кішка". Водолази зможуть приступити до пошуків тільки у світлу частину доби.

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Залиште свій коментар