Гройсман проінспектував, як турки будують дороги в Україні

Обліт автошляхів прем'єр здійснив на вертольоті.

Огляд того, як витрачаються виділені цьогоріч на будівництво доріг 30 мільярдів гривень, прем'єр-міністр Володимир Гройсман вирішив здійснити на гелікоптері. Для робочої поїздки глави уряду задіяли вертоліт МІ-8, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, керівник Кабміну оглянув харківську трасу та побачив, як на Полтавщині будують три об'їзні ділянки. 20 кілометрів цілком нових доріг прокладають турки за гроші Світового банку. На місці робіт прем'єрові зробили екскурсію, а журналісти мали змогу поспілкуватися з робітниками. Ті не були особливо говіркими: кажуть, роботи настільки багато, що нема змоги навіть піти привітатися з Гройсманом.

ВідеоРекордні 30 млрд гривень виділяють цьогоріч на ремонт та будівництво доріг в Україні

Те, що турецькі дорожники будують з нуля, українські встигають лише відремонтувати. На Кіровоградщині ділянку траси Знам'янка – Луганськ – Ізварине торік уже ремонтували. "До нового року зробили основу, а цього верхній шар покриття. Зараз досипаємо узбіччя", - розповів дорожник Анатолій Букур. За два тижні обіцяють зробити і узбіччя, і новеньку розмітку.

Проте вірити дорожникам треба з осторогою, бо, наприклад, закінчити ремонт одеської траси обіцяли ще років п'ять тому, а вона досі в автомобільних заторах. Після ремонту, запевняють, ділянки будуть надійно служити років десять. Завершити ремонт одеської траси хоча б на Київщині Гройсман обіцяє до кінця року. А всі вітчизняні автошляхи глава уряду планує привести до ладу за 5-7 років.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар