Податкова обіцяє почистити регіони від корупції

Податкова обіцяє почистити регіони від корупції

Податкова обіцяє почистити регіони від корупції / Фото: Сегодня

Наразі почастішали випадки, коли в передчутті змін деякі з посадовців намагаються використати свою посаду для збагачення.

Регіональні відділи Державної податкової адміністрації очікує значна ротація кадрів, особлива увага приділятиметься керівному складу ДПА у Києві.

Про це заявив глава ДПС Віталій Захарченко, повідомляє прес-служба податкової.

За його словами, масштабна реорганізація регіональних органів податкової служби розпочалася відповідно до постанови уряду.

Першими під реформування потрапили 11 регіонів - ДПА у Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Херсонській, Хмельницькій, Чернівецькій областях та ДПА у Києві.

"Територіальні органи очікують певні зміни у кадровому складі. В регіонах податківці безпосередньо спілкуються з платниками податків, тому роботі кожного працівника приділятиметься значна увага. Перш за все, оцінюватиметься фаховий рівень та особистісні якості працівника", - зазначив Захарченко.

На думку податківця, такий підхід має стати на заваді корупційним проявам в податковій службі.

За його словами, наразі почастішали випадки, коли в передчутті змін деякі з посадовців намагаються використати свою посаду для збагачення.

Так, лише за 9 місяців 2010 року з органів ДПС звільнено 186 осіб.

Загалом, з початку поточного року правоохоронними органами порушено 198 кримінальних справ стосовно працівників органів ДПС, за фактами хабарництва - 54 кримінальні справи.

"Ми розуміємо, що процес боротьби з корупцією буде нелегким, але перші кроки вже зроблено - розпочато реорганізацію служби на місцях, проводиться серйозна ротація кадрів, більш жорсткими стали вимоги до наших фахівців", - сказав чиновник.

"У той же час проводиться удосконалення адміністрування податків у напрямі зменшення впливу людського фактору, що, відповідно, усуне умови для проявів корупції", - підсумував Захарченко.

Читайте також:

В Україні мільйонерів вдвічі більше, ніж звітує податкова

Податківці "наїхали" на афганців, бо помилилися адресою

Податкова вирішила заробити на репетиторах, нянях та екстрасенсах

Податкова визнала, що наповнює бюджет за рахунок простих громадян

Українцям готують смарт-картку платника податків

Повʼязані теми:

Наступна публікація