Податкова: Тимошенко не катують і не допитують

Дата публікації
Перегляди
1069
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Податкова: Тимошенко не катують і не допитують

Тимошенко не катують і не допитують / Фото: УНІАН

Дії працівників слідства здійснюються у суворій відповідності до вимог КК, наполягають у податковій.

Інформація щодо застосування до екс-прем'єра Юлії Тимошенко тортур не відповідає дійсності.

Про це заявили в прес-службі Державної податкової адміністрації.

"Інформація щодо застосування до Тимошенко тортур не відповідає дійсності, що підтверджено і заявами її захисника", - додали у відомстві.

В ДПС наполягають, що "дії працівників слідства здійснюються у суворій відповідності до вимог діючого Кримінально-процесуального кодексу України".

Окрім того, у податковій зазначили, що "згідно з висновком МОЗ України, медичних протипоказань щодо слідчих дій щодо Тимошенко в межах Київського СІЗО (в приміщені, де утримується обвинувачена) не виявлено", - уточнили в прес-службі.

Державна податкова служба підтверджує відомості озвучені першим заступником начальника податкової міліції - начальником Головного слідчого управління ДПС Анатолієм Яковинцем на брифінгу 14 листопада.

"Тимошенко відмовилася давати свідчення у справі, про що було складено відповідний протокол, підписаний її захисником без жодних зауважень", - додали в ДПС.

"Як і зазначалось на брифінгу, допити Тимошенко у даний час не здійснюються. У той же час з Тимошенко провадяться інші слідчі дії, а саме ознайомлення її з матеріалами судових експертиз", - зазначили в прес-службі.

Як відомо, Головним слідчим управлінням Державної податкової служби України 10 листопада 2011 року пред'явлено обвинувачення Тимошенко в організації приховування валютної виручки у сумі понад 165 мільйонів доларів.

Також Тимошенко інкримінується розкрадання бюджетних коштів та ухилення від сплати податків на загальну суму більше 47 мільйонів гривень та приховування доходів з використанням офшорних компаній.

Читайте також:

Рада підтримала декриміналізацію, але без статті Тимошенко

Податкова розповіла, як Тимошенко отримувала мільйони з офшорів

Депутати займалися долею Тимошенко за сексуальним чтивом і балачками

Тимошенко поки катують без паяльних ламп і голок - БЮТ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1069
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація