Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Погорілому на хабарі у березні судді Швецю досі не вручили підозру

Чоловік запевняє, що СБУ приписала йому чужі гроші

Суддя Вищого господарського суду України Віктор Швець, якого ще у березні СБУ спільно з військовою прокуратурою впіймали на хабарі у 5 тисяч доларів, досі не отримав підозри про скоєння злочину.

Про це він повідомив сам у інтерв'ю журналісту ТСН у палаті однієї з київських лікарень.

"Нічого мені не вручали. Який хабар? Мені гроші повертали за машину. Я старшому сину купував машину, давав 31 тисячу, минуло 3 місяці, вони якісь шахраї виявилися, сказали, що машину пригнали з Італії, розмитнять, тягнули, тягнули, а потім запросили, сказали, що 5 тисяч повернуть. Віддали мені 5 тисяч і тут співробітники СБУ, що тут хабар", - розповідає Швець.

Щодо знайдених сотень тисяч доларів, більше мільйона гривень і боргових розписок із підписом на суми в кілька сотень тисяч доларів, суддя запевняє, що гроші таки були, але не його.

"Те, що познаходили, - вони на Староноводницькій, вони скрізь робили обшуки, позаписували долари, гривні, але вони належать зовсім іншій людині, а приписали мені. Вони не в мене знайшли. В моєму кабінеті вони знайшли лише півтори тисячі доларів", - розповідає Швець.

Нагадаємо, Суддю Вищого господарського суду Віктора Швеця затримали на хабарі у $ 5 тисяч. Працівники СБУ під час обшуку вилучили в чоловіка ще готівки на суму в $ 200 тисяч, € 20 тисяч і близько півтора мільйона гривень. Крім того, у судді знайшли паспорт громадянина іншої держави

Скандальний суддя прославився ще через справу Іллічівського порту. Ця історія розпочалася 5 років тому, коли контроль над підприємством за часів Януковича-Азарова отримала російська компанія. Після революції порт намагався розірвати з нею контракти, і росіяни почали судитися. Усі їхні претензії і виставлені рахунки, суди визнавали безпідставними. Але з появою губернатора Одещини Саакашвілі, у порту зявилося і нове керівництво лояльне до росіян. За півроку товарообіг порту значно зменшився, витрати збільшились, а прибутки впали майже вдвічі. Суддя ж Вищого господарського суду Швець частково задовольняє претензії росіян і віддає їм двісті п'ятдесят мільйонів гривень, а справу повертає на дорозслідування.

Відео Скандальний суддя Швець запевняє, що його підставили

Залиште свій коментар

Вибір редакції