Поліція вручила дві підозри третьому учаснику кривавої стрілянини у Дніпрі

Суд вже декілька днів обирає йому запобіжний захід через численні клопотання адвокатів.

Поліція вручила два повідомлення про підозру третьому учаснику стрілянини у Дніпрі, в якій загинули двоє АТОвців, громадянину Ізраїлю Давиду Паліберу.

Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на обласне управління поліції.

ВідеоЗ лікарні на кареті "швидкої" приватної клініки зник один із учасників стрілянини в Дніпрі

Палібер підозрюється у вимаганні і незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Йому досі обирають запобіжний захід – суд розпочався ще 2 серпня. Процес затягнувся через численні клопотання захисту.

Зокрема, адвокати Палібера кілька разів клопотали про відведення судді та слідчого, а також про необхідність залучення перекладача з івриту, оскільки їхній підзахисний, громадянин Ізраїлю, не розуміє української та російської мов. Коли перекладач був наданий, адвокати висловлювали недовіру щодо його фаховості.

Суд у понеділок знову затягнувся через нове клопотання захисту щодо відведення судді.

Нагадаємо, ветеранів АТО Олексія Вагнера та Максима Іващука 24 липня розстріляли з автомата та пістолетів просто посеред вулиці у Дніпрі. Їхній побратим Едуард Саакян досі лежить із тяжкими пораненнями в лікарні. Він розповідає, що коли нападники відкрили вогонь, то почав відстрілюватися та поранив чотирьох із них. 

Залиште свій коментар