Полторак покарав понад два десятки командирів військових частин

Рішення міністр ухвалив після перевірки якості харчування у частинах.

В Україні через неякісне харчування у військових частинах були покарані 23 командири.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак, повідомила прес-служба міністерства.

"Після проведення перевірок у певній кількості військових частин було виявлено низку порушень. Це стосується і обліку особового складу, і якості продуктів харчування, а також якості самої послуги з харчування", - наголосив він.

На думку міністра, це є неприпустимим, тому він прийняв жорсткі рішення щодо осіб, чиї дії призвели до таких наслідків.

Зокрема, зазначається, що за неякісну організацію харчування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 23 особи, серед яких два керівники звільнені з посади, п'ятеро попереджені про повну службову невідповідність, двох було понижено в посаді, троє отримали сувору догану і ще 8 осіб отримали догану.

"Я не бачу кар'єрного зростання для командира, який байдуже ставиться до своїх підлеглих. За організацію харчування персональну відповідальність має нести командир", - додав Полторак.

Нагадаємо, 24 липня міністр оборони Степан Полторак навідався з неочікуваною перевіркою до однієї з військових частин 28-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, що дислокується на Одещині. Посадовець перевірив якість продуктів харчування, якими годують військовослужбовців. У частині виявили чимало прострочених та зіпсованих харчів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: