Помер митрополит ПЦУ з Хмельницького Антоній Махота

Помер митрополит ПЦУ з Хмельницького Антоній Махота

Від 1997 року він керував Хмельницькою єпархією УПЦ КП, а потім ПЦУ.

У вівторок, 23 березня, від ускладнень, спричинених коронавірусом, помер митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (Махота).

Про це розповів у Facebook речник Православної церкви України архієпископ Євстратій (Зоря).

"Сумна звістка прийшла з Хмельницького. На 55-му році життя упокоївся митрополит Хмельницький і Кам‘янець-Подільський Антоній (Махота)", — написав він.

Євстратій зазначив, що Антоній став священиком у 1991 році. Від 1994 до 1995 року служив у Кримській єпархії Московського Патріархату, потім перейшов до УПЦ КП.

Від березня 1995-го по липень 1996 року він був настоятелем собору святих Володимира і Ольги УПЦ КП у м. Сімферополі, секретарем Кримської єпархії. З липня 1996 року, після постригу в чернецтво та архієрейського рукоположення, став єпископом Сімферопольським і Кримським УПЦ КП.

В 1997 році переведений до Хмельницького, де керував єпархією до часу своєї смерті. Був учасником Об’єднавчого собору у грудні 2018 року. В ПЦУ митрополит також працював на посаді заступника голови Синодальної Статутної комісії.

Раніше повідомлялося, що в Одеській області померла військовослужбовиця, яка кілька днів тому вакцинувалася від коронавірусу.

Спроба увійти до храму: прихожани ПЦУ на Закарпатті перекрили дорогу

Спроба увійти до храму: прихожани ПЦУ на Закарпатті перекрили дорогу

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація