Понад 20 людей залишилися без домівок через обвал будинку в Одесі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місцеві розповідають, що будинок буквально "тріщить по швах" близько 30 років.

В Одесі обвалилася частина житлового будинку – йому 130 років і він давно аварійний. Усередині були люди - рятуючись, вони стрибали з вікон. Без жертв минулося дивом. Але сім родин тепер залишилися просто неба.

Про це йдеться в сюжеті ТСН 19:30.

Обвал раптово стався об 11 годині ночі. На щастя, на другому поверсі, де впали важкі конструкції, нікого не було. На першому - у небезпечній зоні в момент руйнування опинилися шестеро людей.

Місцеві розповідають, що будинок буквально "тріщить по швах" близько 30 років.

Два роки назад старий і аварійний будинок пережив ще й пожежу. Стіни та дах вже ледь трималися. Після обвалу частини споруди під загрозою опинилася уся будівля. Тому рятувальники терміново евакуювали усіх мешканців. Не дають їм повернутися в оселі й зараз.

Будівлю мають оглянути фахівці, і вирішити, чи має сенс її укріплювати та ремонтувати. Задля безпеки в будинку перекрили газ та воду.

Відео У Одесі зруйнувався будинок, якому близько 130 років – 7 родин залишились без домівки

Обвал у середмісті Одеси. Не витримала частина старого житлового будинку - всередині були люди. Чи всі вціліли і де тепер людям жити – у сюжеті.  

У Одесі зруйнувався будинок, якому близько 130 років – 7 родин залишились без домівки

Без даху над головою залишилися понад два десятки людей – сім родин. Тих, кому взагалі нікуди піти, тимчасово прихистили у таборі відпочинку. Інші – поки що мешкають у родичів.

Кореспондентка Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції