Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Попри власну заборону Кабмін закупив 19 нових авто, а утримання усіх автобаз обійдеться у 326 млн грн - ЗМІ

На утримання автівок для держслужбовців цьогоріч знадобиться на 90 млн більше, ніж 2017-го.

За минулий рік автопарк Кабміну поповнився на 19 автомобілів попри постанову самого Володимира Гройсмана, що забороняла придбання автівок органами держвлади, йдеться у сюжеті Bihus.info.

Ще 2014 року Арсеній Яценюк наголошував на скороченні автопарку Кабміну, Верховної Ради та Державного управління справами щонайменш на 50%. Це рішення вже у жовтні 2016 підтримав його наступник Володимир Гройсман спеціальною постановою, що забороняла закупівлю авто заради економії держбюджету.

Після Ревоцюції гідності у ДУС навіть повідомляли про те, що після розпродажу державних автівок на місці однієї з автобаз побудують житло для військових та їхніх сімей.

 Але цього не сталося і донині державні гроші йдуть на утримання трьох автобаз. А у Кабміні навіть не втрималися та минулого року купили 19 нових машин.

"У відповіді на інформаційний запит програми серетаріат Кабміну повідомив, що у грудні 2016 року на балансі Автопідприємства Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату КМУ перебувало 117 автомобілів. А станом на грудень 2017 автопарк збільшився на 19 автівок. Серед оновлень - десять Scoda Superb та п’ять Huyndai Hybrid", - йдеться у сюжеті.

авто
bihus.info

Як повідомляється, загалом на утримання автопарків Кабміну, парламенту та ДУС цього року в бюджеті передбачено понад 326 млн грн, що на 90 млн перевищить витрати за минулий рік.

Так, на утримання автопарку ВР знадобиться 78 млн, Кабміну – 46 млн, а  ДУС 203 млн гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції