Порошенко назвав "нашестям чужинців" події на Донбасі

Президент виступив з промовою у день хрещення Київської Русі-України.

Президент України переконаний, що Москва розпочала війну проти Києва.

Про це Петро Порошенко заявив під час виступу до Дня хрещення Київської Русі-України у четвер, 28 липня, на Володимирській гірці у столиці, передає УНІАН.

 "Два з половиною роки тому Москва розв'язала війну проти золотоверхого Києва. Речі треба називати своїми іменами, сам спаситель вчив, що є чітка межа між правдою та неправдою. Я категорично не сприймаю паліативної форми, як абстрактний збройний конфлікт і збройне протистояння – це оцінки з чужого, не українського голосу. Те, що відбувається зараз на сході України, називається нашестям чужинців, і думаю, цьому українському словосполученню не складно знайти аналог і в церковнослов'янській мові", - висловив переконання президент країни.

Крім того, Порошенко подякував представникам різних організацій та конфесій за допомогу у боротьбі за свободу України та висловив надію на збереження нових здобутків України.

"Вдячний тим з вас, хто продовжує підтримувати божим словом, молитвою, гуманітарною допомогою наші Збройні сили, всіх захисників України. Висловлюю вдячність усім, хто допомагає полегшити страждання мирного населення, спричиненого російською агресією та промосковськими бандами. Переконаний, що релігійний мир, взаємна повага державного, церковного партнерства є вагомим здобутком України, і ми це надбання маємо дуже берегти, особливо тепер, в час великих випробувань", - підкреслив президент. 

ВідеоВ річницю хрещення Русі в урочистостях на Володимирській гірці візьме участь Порошенко

Нагадаємо, що у річницю хрещення Київської Русі-України у столиці відбуваються урочистості на Володимирській гірці. Богослужіння відбулося у Володимирському соборі за участі патріарха Філарета. А вже вранці віряни вирушили до пам'ятника князю Володимиру, де молитимуться за мир в Україні. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: