Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко привітав ухвалення Радою пенсійної реформи

Реформа дає можливість підвищити пенсії понад 9 млн українців.

Президент Петро Порошенко привітав ухвалення у вівторок, 3 жовтня, Верховною Радою пенсійної реформи.

Про це він написав у Twitter.

"Вітаю співвітчизників із прийняттям довгоочікуваної пенсійної реформи.  Вона дає можливість підвищити пенсії для понад 9 млн українців", - написав глава держави.

Порошенко подякував всім за "роботу на благо України".

Нагадаємо, Рада затвердила законопроект, що запускає пенсійну реформу і повинен створити справедливу систему пенсійного страхування.  Законопроект відновлює диференціацію розмірів пенсій залежно від отриманого заробітку та страхового стажу. Окрім цього повинен відбутися перегляд умов перерахунку (індексації) пенсій, а також щорічний перерахунок пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати.

Після ухвалення законів щодо пенсійної реформи мінімальна пенсія в Україні зросте на 11% (на 140 грн) – від нинішніх 1312 грн до 1452 грн для тих, у кого достатньо страхового стажу.Такі цифри наводить прес-служба парламентського комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення з посиланням на голову комітету Людмилу Денісову.

У разі схвалення нардепами пенсійної реформи, від 1 жовтня для призначення та перерахунку пенсій застосовуватиметься прожитковий мінімум, що передбачений держбюджетом на 1 грудня 2017 року. Тобто, від 1 жовтня прожитковий мінімум для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, становитиме 1452 грн.

ВідеоПідвищення пенсій із першого жовтня - під загрозою зриву

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції