Порошенко публічно звернувся до кандидатів у президенти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очільник держави має надію, що майбутні вибори будуть чесними і прозорими.

Президент України Петро Порошенко звернувся до кандидатів у президенти на виборах 2019 року. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Висока якість виборчого процесу – візитна картка нової України. У 2014 році ми разом встановили гідний стандарт вільного і чесного волевиявлення. Закликаю всі політичні сили та кандидатів на найвищу державну посаду засвідчити це своїм прикладом", - заявив президент.

Порошенко зазначив, що необхідно забезпечити належне спостереження за президентською кампанією з боку всіх визнаних міжнародних організацій.

"Переконаний, що міжнародне спостереження за виборчими перегонами є нашою додатковою гарантією чистоти демократичних процедур та змагальності виборчого процесу, а також стримуючим чинником проти зовнішнього втручання", - уточнив він.

Нагадаємо, 3 січня про свою участь у виборах президента України оголосили Валентин НаливайченкоАндрій Садовий та голова забороненої в України КПУ Петро Симоненко.

ВідеоПартія "Справедливість" обрала кандидатом у президенти Валентина Наливайченка

Партія "Справедливість", яку він очолює, сьогодні обрала його одноголосно. Після виконання гімну колишній голова СБУ вийшов на сцену і запевнив - одразу після обрання президентом знімне з себе та інших депутатів недоторканність. Також розповів, що готовий повернути мир і знає, як це зробити. 

Партія "Справедливість" обрала кандидатом у президенти Валентина Наливайченка

Залиште свій коментар

Вибір редакції