Порошенко разом з родиною поїхав за кордон – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони перебувають на відпочинку у Туреччині.

Колишній президент України Петро Порошенко разом із сім’єю поїхав до Туреччини на відпочинок.

Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на джерела, наближені до прикордонної служби.

"Частина членів його сім’ї виїхала з України минулого тижня. Інша частина і він виїхали у неділю. Летіли у Стамбул", – розповів співрозмовник видання.

Джерела також стверджують, що експрезидент написав заяву про відмову від держохорони.

Раніше про свої наміри виїхати на відпочинок за кордон Порошенко розповів в інтерв'ю Українській правді 26 липня.

Нагадаємо, Петра Порошенка мають опитати як свідка у рамках кримінального провадження щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу "Кузня на Рибальському". 

Загалом прізвище експрезидента фігурує в восьми кримінальних провадженнях, які веде Державне бюро розслідувань. Очільник ДБР Роман Труба не каже, про які справи йдеться, але журналісти припускають, що справи можуть стосуватися схеми "Роттердам+", корупції в енергетиці, обставин змін власників суднобудівного заводу "Кузня на Рибальському", телеканалу "Прямий" тощо. Сам політик вважав появу таких проваджень передвиборчою кампанією до Верховної Ради.

17 липня ДБР викликало Порошенка на допит, але політик не прийшов. За словами Труби, у кримінальному провадженні щодо "Кузні на Рибальському" допитали інших свідків, зокрема й Сергія Тігіпка, а також провели виїмки документів. Труба наголосив, що надалі ДБР має намір викликати повторно Порошенка на допит для проведенння слідчих дій. Експрезидент, за словами керівника відомства, має бути зацікавлений у тому, щоб дати показання, аби слідство було неупередженим і повним. 

Уранці 19 липня детективи НАБУ та САП провели обшуки у приміщеннях ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс", зокрема в спортивному клубі "5 елемент" (пов'язують із Порошенком та Кононенком). У НАБУ додали, що слідча дія санкціонована і проводиться в ході розслідування розтрати державного майна в особливо великих розмірах службовими особами Міноборони України та Генштабу ЗСУ України, які у 2015-2018 рр, на думку слідства, незаконно внесли до державного оборонного замовлення спеціальний автомобільний транспорт та здійснили його закупівлю за завищеними цінами. Як повідомлялося раніше, компанія "Богдан Моторс" отримала півмільярда гривень за таємними контрактами на закупівлю вантажних і санітарних автомобілів, зроблених на китайському шасі.

Відео Порошенко запевняє, що не брав участі у купівлі і продажу заводу "Кузня на Рибальському"

У Державне бюро розслідувань Петра Порошенка сьогодні викликали як свідка. Ідеться про справу щодо можливих незаконних дій під час продажу заводу "Кузня на Рибальському". Вже після допиту Порошенко повідомив - купівля і продаж заводу була без його участі.

Порошенко запевняє, що не брав участі у купівлі і продажу заводу "Кузня на Рибальському"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції