Перейти до змісту
"УКРОП" подав до суду на корпорацію Гладковського "Богдан" і "Укрексімбанк"

"УКРОП" подав до суду на корпорацію Гладковського "Богдан" і "Укрексімбанк"

В партії стверджують, що банк простив борг, а на інший наклав мізерні відсотки.

Партія "УКРОП" подала позов до Господарського суду Києва проти ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" та компанії "Богдан Моторс", яка належить першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському.

Про це йдеться в повідомленні партії у Facebook.

У повідомленні нагадують, що 100% активів "Укрексімбанку" належать державі. Водночас, цей банк на борг корпорації "Богдан Моторс" у розмірі 1,5 млрд грн наклав "мізерні" відсотки. Зазначається, що відсоткова ставка за основним боргом у найближчі три роки становитиме від 0,46% до 2,46%.

"Крім того, банк пробачив "Богдан Моторс" 335 мільйонів гривень, які той мав сплатити у вигляді прострочення виконання грошового зобов’язання за одним із кредитів", - додають у партії.

"УКРОП" подав до суду, аби визнати згадані договори недійсними.

Сьогодні УКРОП подав позов до Господарського суду міста Києва проти ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» та...

Опубликовано УКРОП Українське об'єднання патріотів Вторник, 26 марта 2019 г.

Як повідомлялося раніше, компанія "Богдан Моторс" отримала півмільярда гривень за таємними контрактами на закупівлю вантажних і санітарних автомобілів, зроблених на китайському шасі.

Відео Олег Свинарчук-Гладковський звинуватив ведучого "Грошей" у державній зраді

Найближчий друг президента, його партнер і "гаманець" Олег Свинарчук-Гладковський (перший заступник глави РНБОУ) - образився на розслідування "Грошей", і вирішив звинуватити ведучого Олександра Дубінського в державній зраді. Хоча, насправді - мета його звернення до СБУ зовсім не у зраді. А в тому, щоб завдяки гучному звинуваченню тихенько отримати рішення суду і встановити за Дубінським зовнішнє спостереження, а також отримати санкцію на прослуховування мобільного телефону.

Олег Свинарчук-Гладковський звинуватив ведучого "Грошей" у державній зраді

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин