Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо зміцнення обороноздатності України

Рішення передбачає "напрацювання концептуальних підходів" у цьому напрямку.

Президент України Петро Порошенко своїм указом увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 7 травня 2019 року "Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави".

Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

"Документ визнає необхідність подальшого удосконалення напрацювання концептуальних підходів зі зміцнення обороноздатності держави в умовах тривалої агресії з боку Російської Федерації", – йдеться у повідомленні.

Рішення РНБО передбачає створення міжвідомчої робочої групи, яка має підготувати пропозиції щодо зміцнення обороноздатності держави. Ця група, зокрема, має напрацювати пропозиції щодо удосконалення системи територіальної оборони, підвищення рівня військово-патріотичного виховання молоді, підготовки військового резерву Збройних Сил України та інших військових формувань, протидії інформаційній агресії проти України та організації й підтримання дій руху опору.

Головою Міжвідомчої групи Порошенко призначив заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергія Кривоноса.

У тримісячний строк він має внести на розгляд РНБО напрацьовані пропозиції, а у шестимісячний – запропонувати, як врегулювати проблемні питання та вдосконалити акти законодавства.

ВідеоСекретар РНБО заявив, що Росія витрачає мільярдні ресурси на нові військові проекти

Зокрема, країна-агресор відновлює аеродроми, які може використовувати штурмова і армійська авіація. Це дозволить швидко перекидати величезні за чисельністю військові підрозділи до безпосередньо українського кордону. Турчинов попереджає - 8 ракетних бригад вже готові для наступу на можливому театрі воєнних дій в Україні.  

Секретар РНБО заявив, що Росія витрачає мільярдні ресурси на нові військові проекти

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції