Постраждалих від обвалу будинку викинули з готелю на вулицю

Дата публікації
Перегляди
1973
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Постраждалих від обвалу будинку викинули з готелю на вулицю

Постраждалі від обвалу будинку викинули на вулицю / Фото: kp.ua

Обіцяних квартир люди не отримали, хоча на нове житло влада і переказала майже 5 мільйонів гривень. 

Макіївчан, які залишилися просто неба через обвал їхнього будинку, виселяють із готелю, бо закінчилося фінансування. Люди опиняться посеред вулиці.

Адже обіцяних квартир немає, хоча на нове житло влада і переказала майже 5 мільйонів гривень, дослідив ТСН

"Приїжджаю, чоловік каже - все - нас виселяють, біжи за сумками, купуй пакети - збирайся. Ну ми спакувалися, а я кажу, ну а куди?", - заявила мешканка зруйновного будинку Тамара Кожанова.

Як відомо, 24 родини відселили у готель "Маяк" два місяці тому. У їх будинку взимку раптово обвалилася стіна. Тоді місцева влада обіцяла не залишити на вулиці людей. Для них навіть купили нові квартири. Та документи на житло ще не оформили, а гроші на готель вже закінчилися. Тож потерпілих попросили - номери звільнити. Більшість переїхали до друзів та родичів. Ще три родини залишилися у готелі - йти їм нікуди.

Тих, хто вирішив залишитись, попередили - послуги готелю надалі оплачуватимуть самі.

"Наш номер коштує 319 грн. за добу. Я не працюю, на одну зарплатучоловіка ми не потягнемо в готелі жити ще тиждень, два", - заявила інша мешканка зруйновного будинку Ольга Приходько.

У міській раді кажуть, документи на квартири для відселенців, будуть готові відразу після великодніх свят. Але агенцію з нерухомості, яка займається розселенням потерпілих, попросили вселити людей у нові квартири вже зараз. Бо з бюджету за готель платити більше не можуть.

Після втручання журналістів, у мерії Макіївки пообіцяли - готельні номери проплатять ще на кілька днів. Але лише для трьох родин. Інші - переконані чиновники - можуть пожити і у родичів та знайомих. 

Макіївчан, які залишилися просто неба, попросили на вихід

Макіївчан, які залишилися просто неба, попросили на вихід

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1973
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація