Президент підписав законопроєкт про поліпшення інвестклімату

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше глава держави визначив його невідкладним.

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про стимулювання інвестиційного клімату. Про підписання законопроєкту №1059 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні" повідомляє Верховна Рада.

Метою документа є поліпшення інвестиційного клімату України за окремими напрямами, обраними в результаті комплексної оцінки відповідності законодавства України кращим світовим практикам, описаним Групою Світового банку в методології рейтингу Doing Business.

Зазначається, що законом вносяться зміни до низки законодавчих актів, які містять застаріле та неефективне регулювання. Зокрема, у сфері будівництва від 2021 року скасовується обов'язок сплати пайового внеску у розвиток інфраструктури населеного пункту.

Нагадаємо, 25 вересня повідомлялося, що Зеленський обговорив з топменеджером Uber перспективи збільшення капіталовкладень компанії в Україні.

Відео Зеленський представить в Одесі нового голову облдержадміністрації

Зеленський зранку полетів до Одеси. Там має відбутися представлення нового голови  облдержадміністрації. Без керівника Одещина була майже пів року. Попереднього очільника Максима Степанова президент Порошенко відсторонив від посади після першого туру президентських виборів. Чиновник відмовився залишати посаду і назвав рішення про відсторонення незаконним.    

Зеленський представить в Одесі нового голову облдержадміністрації

Залиште свій коментар

Вибір редакції