Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прикордонники не пустили в Україну 41 тис. осіб, з них 2400 росіян

Іноземців з різних причин не пускали до країни.

За 2018 рік більше 41 тисячі осіб не пропустили в Україну. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"Протягом 2018 року з різних причин в пропуску було відмовлено більше 41 тисячі осіб", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що за період дії воєнного стану Держприкордонслужба  відмовила в перетині кордону 1651 громадянину РФ. А з 26 грудня ще більше 800 громадянам РФ відмовили в пропуску.

Крім того, прикордонники завадили більше тисячі спроб перетинання кордону за підробленими документами, 100 - за чужими та майже 6 тисяч – за недійсними.

У прес-службі уточнюють, що за результатами 2018 року Держприкордонслужбою фіксується збільшення кількості пропускних операцій. У встановленому порядку прикордонниками оформлено 100,5 мільйона осіб та більше 20 мільйонів транспортних засобів.

Нагадаємо, що від 26 листопада цього року строком на 30 днів на території десяти областей України діяв режим воєнного стану. Причиною такого рішення стала збройна провокація Росії в Керченській протоці, коли військові РФ атакували два катери і один буксир ВМС України. Така поведінка Кремля викликала гостру критику з боку країн Великої сімки. Наразі в московському СІЗО "Лефортово" утримуються 24 військових. Їх звинувачують у порушенні кордонів Росії

ВідеоПрикордонники ретельніше перевіряють іноземців, які не можуть пояснити мету приїзду до України

Прикордонників на Придністровській ділянці межі з Молдовою перевели на повну бойову готовність. Збільшили кількість патрулів та посилили контроль при перевірці іноземців, які приїжджають до України. На Одещині в пункті пропуску "Кучурган" напередодні не пропустили через кордон 5 людей, троє з яких росіяни. 

Прикордонники ретельніше перевіряють іноземців, які не можуть пояснити мету приїзду до України

Залиште свій коментар

Вибір редакції