Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прикордонники розгорнули три додаткових КПП на в'їзді до Криму

Також Держприкордонслужба виставила патрулі на адміністративному кордоні з Кримом.

Держприкордонслужба України розгорнула три контрольно-пропускні пункти і виставила прикордонні патрулі на адміністративному кордоні з АР Крим.

"Держприкордонслужба України посилила контроль на в'їзд в Крим. Зокрема, розгорнуті три КПП і виставлені прикордонні патрулі на адміністративному кордоні з Кримом", - повідомили в прикордонному відомстві.

Згідно з інформацією, ці пункти і патрулі посилені військовослужбовцями мобільних підрозділів прикордонних військ, співробітниками МВС і військовослужбовцями ЗСУ.

Також у відомстві повідомляють, що російські військовослужбовці продовжують блокувати підрозділу охорони держкордону в Криму, зв'язок з деякими підрозділами відсутній.

"Однак контроль на державному кордоні здійснюється, прикордонники продовжують нести службу на поромній переправі "Крим" та аеропорту "Сімферополь", - зазначили в Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, раніше в прес-службі ВВ МВС України повідомили, що в Криму невідомі особи намагаються змусити українських військових за гроші скласти зброю і підкоритися іншим командирам. Командирові полку ВВ, який дислокується в Севастополі, невідомими особами було запропоновано 200 тис. дол.

Залиште свій коментар

Вибір редакції