Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін вигадав медаль за будівництво "кримського мосту"

Путін вигадав медаль за будівництво "кримського мосту"

Її вручатимуть від імені президента Росії.

У Росії з’явиться нова нагорода – медаль за будівництво мосту з Краснодарського краю до анексованого Криму. Відповідне розпорядження підписав 21 серпня президент РФ Володимир Путін.

Як вказується на офіційному порталі правової інформації РФ, на створення нагороди виділяється 27,8 млн рублів із резервного президентського фонду. Виконувати роботи з виготовлення медалі та супутніх нагородних аксесуарів безальтернативно доручено кремлівському управлінню справами. Замовником робіт буде вважатися міністерство транспорту РФ.

Відео США та Євросоюз відреагували на відкриття "Кримського мосту" Росією

Сполучені Штати засудили відкриття російського мосту через Керченську протоку.Порушенням українського суверенітету міст вважає і Євросоюз. Сьогодні росіяни планують запустити рух автомобільною частиною мосту. Про залізничне сполучення ще не йдеться, поїде лише легковий транспорт. Вантажівки змушені почекати, поки російські фахівці дадуть висновок, що це безпечно для самої споруди.

США та Євросоюз відреагували на відкриття "Кримського мосту" Росією

Затвердженим положенням передбачається, що медаль вручатимуть громадянам і підприємствам з РФ і зарубіжжя, котрі внесли вагомий внесок у будівництво конструкції, котра з’єднує окупований український півострів із Росією. Спеціально уточнюється, що відзначатимуть також інженерні пошуки, проектування, будівництво та інші роботи, котрі допомогли зведенню мосту.

Медаль за кримський міст_01
Офіційний інтернет-портал правової інформації РФ
Медаль за кримський міст_02

Згідно з розпорядженням Путіна, медаль відливатиметься зі сплаву меді та нікелю, матиме круглу форму діаметром 6 см, а завтовшки буде 5 мм. На металі буде зображено міст, Керченську затоку, Краснодарський край РФ, а також анексований український Крим. Написами на нагороді засвідчуватиметься, що вона вручається від президента РФ за будівництво так званого "кримського мосту", а також зазначатимуться дати: 2014-2019 роки. До медалі додаватиметься грамота.

Фотогалерея Окупанти звели арку над Керченським мостом (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції