Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада звільнила трьох членів Нацради з питань телебачення

Вони будуть виконувати обов’язки, поки не призначать нових членів.

Верховна Рада України звільнила трьох членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. За проєкт постанови № 2344 проголосували 313 депутатів.

Парламент ухвалив рішення звільнити з посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Герасим’юк Ольгу, Ільяшенка Олександра та Черниша Олега у зв’язку із закінченням п’ятирічного строку повноважень.

Ця постанова набирає чинності з моменту прийняття.

Голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко пояснив, що після припинення повноважень члени Національної ради продовжують виконувати обов’язки до дня призначення нових членів Національної ради Верховною Радою України.

Як відомо, 19 жовтня в Україні набув чинності закон про безперервність роботи Нацради з питань ТБ.

Нагадаємо, 17 жовтня повідомлялося, що Верховна Рада створила Тимчасову слідчу комісію з розслідування джерел виплати та надходження коштів під час зміни власників телеканалів та забезпечення протидії інформаційному впливу Російської Федерації. 

Відео Нацрада має швидше реагувати на інформаційні загрози, а тому потрібні зміни у законах – Юрій Зіневич

Колишнього адвоката призначили на посаду минулого тижня президентським указом. Юрій Зіневич одразу заперечив чутки про зв'язок із Ігорем Коломойським, оскільки працював в юридичному відділі на каналі "1+1" ще наприкінці 90-х. Тому обіцяє неупереджено працювати на новій посаді.  

Нацрада має швидше реагувати на інформаційні загрози, а тому потрібні зміни у законах – Юрій Зіневич

Залиште свій коментар

Вибір редакції