Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Редактора-втікача Гужву оголосили у розшук

Адвокат головного редатора каже, що він сам збирався повернутися до України.

Головного редактора сайту "Страна UA" Ігоря Гужву, який попросив політичного притулку в Австрії, оголосили у розшук.

Відповідне рішення ухвалив Шевченківський районний суд Києва, передає "5 канал".

На оголошенні у розшук наполягала прокуратура, оскільки вважає Гужву особою, яка ухиляється від слідства. “Коли встановлять місцезнаходження, його затримають", – заявив прокурор.

Адвокат Гужви Олена Клименко вважає це рішення передчасним. За її словами, редактор "Страна UA" лікується за кордоном і повернеться до України 20 лютого.

Нагадаємо, наприкінці січня Ігор Гужва виїхав за межі України та попросив політичного притулку в Австрії. Там йому допомагає з процедурою отримання притулку перший заступник глави Адміністрації екс-президента Януковича Андрій Портнов, який також оселився у Відні. Гужва впевнений, що прокуратура просто забула подати клопотання про подовження йому запобіжного заходу, тому йому й дозволили вилетіти з країни.

Наприкінці червня 2017 року головного редактора видання "Страна.ua" Ігоря Гужву було затримано за підозрою у тому, що той отримав 10 тисяч доларів за те, щоб не публікувати компромат на одного з політиків. За словами Гужви, за місяць до того люди депутата від Радикальної партії Лінька запропонували йому гроші за нерозміщення матеріалів щодо конфлікту Лінько і радника голови МВС Іллі Киви. Гужва запевняє, що відмовився від грошей. Після арешту він вніс за себе заставу у розмірі 1 млн 35 тисяч 300 грн, що становить 850 мінімальних зарплат. 

ВідеоГПУ пояснила, як підозрюваний у хабарництві Гужва зміг виїхати до Австрії

Головний редактор видання "Страна.ua" та обвинувачуваний у вимаганні хабаря хизується: зміг утекти, бо прокуратура забула, що у нього сплив термін запобіжного заходу. Закордонні паспорти, які Ігор Гужва здавав на вимогу суду, йому повернули ще восени. А 6 січня втратила силу заборона виїжджати з Києва. Тож кордон він перетнув легально, і жодних перепон йому не чинили.

ГПУ пояснила, як підозрюваний у хабарництві Гужва зміг виїхати до Австрії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції