Регіонали вирішили святкувати 70-річчя "Молодої гвардії" на державному рівні

Ініціативу голови фракції Партії регіонів в парламенті Олександра Єфремова підтримали 248 депутатів.

Верховна Рада вирішила відсвяткувати 28 вересня 2012 року 70-річчя з дня створення молодіжної підпільної організації "Молода гвардія", що вела боротьбу з німецькими загарбниками під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Ініціатор законопроекту - голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов. За його прийняття проголосували 248 депутатів при мінімально необхідних 226.

Рада рекомендує Кабінету Міністрів до 1 грудня створити організаційний комітет з підготовки й проведення відповідних святкових заходів.

При цьому парламент рекомендує провести ремонтні й реекспозиційні роботи в приміщенні комунальної установи "Краснодонський обласний ордена Дружби народів музей "Молода гвардія" і в Ровеньківському музеї "Пам'яті загиблих" - відділення Луганського обласного краєзнавчого музею.

Також Рада рекомендує Кабміну в рамках заходів щодо святкування цієї дати організувати акцію "Ешелон пам'яті за участі делегації з Москви (Росія).

Підпільна комсомольська організація "Молода гвардія" (Краснодон, Луганська область) була створена у вересні 1942 року, вона існувала 3 місяці, до її складу входили 92 особи. На початку січня 1943 року більшість молодогвардійців були арештовані, тоді ж фашисти в шурфі шахти номер 5 заживо поховали на 53-метровій глибині 71 члена "Молодої гвардії".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: