РНБО збереться для оголошення воєнного стану - Турчинов

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Турчинов заявив про агресію РФ.

Рада національної безпеки та оборони України збереться для оголошення воєнного стану.

Про це заявив секретар РНБО України Олександр Турчинов.

За його словами, засідання РНБО відбудеться о півночі. Головне питання - введення воєнного стану через ескалацію воєнного конфлікту Росії з Україною. "Заслухавши доповідь начальника Генерального штабу та Міністра оборони про події у районі Керченської протоки, Воєнний кабінет констатував, що напад російських військових на кораблі Військово-морських Сил є ні чим іншим, як актом воєнної агресії. Запропоновано провести засідання Ради національної безпеки і оборони України для оголошення правового режиму воєнного стану", - заявив він. 

Відео РНБО розгляне питання про оголошення правового режиму воєнного стану – заява Турчинова

У ніч проти 26 листопада, о 24:00 відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому за пропозицією Воєнного кабінету буде розглянуто питання про запровадження правового режиму воєнного стану. Про це заявив Секретар РНБО України Олександр Турчинов після засідання Воєнного кабінету у зв'язку із ситуацією, що склалася у Керченській протоці, та нападом на українські військові кораблі.

РНБО розгляне питання про оголошення правового режиму воєнного стану – заява Турчинова

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" та двом катерам "Бердянськ" та "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером та навіть вдались до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них та захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Через напад російського флоту президент України Петро Порошенко терміново скликав військовий кабінет, а Україна ініціювала позачергове засідання Ради Безпеки ООН.

Залиште свій коментар

Вибір редакції