Російські прикордонники затримали рибалок з Очакова

Російські прикордонники затримали рибалок з Очакова

Наразі невідомо, чому їх затримали.

Двох рибалок з Очакова, які вели промисел в акваторії Чорного моря, затримали російські прикордонники. Цю інформацію розповіли у Держприкордонслужбі України.

Про це йдеться у випуску ТСН 19:30.

Четверо чоловіків вийшли в море 17 квітня на катері та мотофелюзі. За три дні власниця мотофелюги повідомила: двох рибалок на катері затримано, ще двоє - повертаються додому до Очакова. Чому затримали двох наших громадян - наразі достеменно невідомо.

Новини світу: російські прикордонники затримали двох українських рибалок в акваторії Чорного моря

Новини світу: російські прикордонники затримали двох українських рибалок в акваторії Чорного моря

Нагадаємо, Росія пішла на ескалацію не лише на суходолі, а й на морі. Заступник голови міністра закордонних справ Російської Федерації Сергій Рябков пообіцяв, що рух торгових суден через Керченську протоку не буде обмежено. Проте він закритий для військових кораблів та суден інших країн під приводом військових навчань. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація