Російських ГРУвців планують обміняти тільки на живу Савченко - адвокат

Новіков заявив, що не вірить у чутки про плани етапувати Савченко в колонію.

Адвокат Надії Савченко Ілля Новіков заявив, що українку можуть обміняти на російських спецназівців Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова.

"За моїми відомостями, нехай і неофіційними, єдиний обговорюваний варіант їхнього обміну - тільки на Надію і тільки поки вона жива. Для можливого обміну Сенцова, Солошенка та інших є інші кандидатури. За зовнішніми ознаками схоже, що це умова усвідомлена і прийнята", - повідомив адвокат у себе в Facebook.

Новіков також заявив про "стисле закінчення" в судовому процесі Єрофєєва і Александрова.

"Зверніть увагу на завершення процесу Александрова і Єрофєєва. Воно вийшло дуже стислим, в понеділок вже буде вирок. І зверніть також увагу на поведінку самих підсудних. Вони, здається, тримаються дуже розслаблено і впевнено. Схоже, вони вірять, що питання про їхній обміні вже остаточно вирішено. Це не зовсім так", - зазначає Новіков.

Він додав, що не вірить у чутки про плани етапувати Савченко в колонію або "довести Надію до смерті або коми".

Нагадаємо, що глава МЗС України Павло Клімкін підкреслює, що для обміну української льотчиці і депутата Надії Савченко повинні передувати відповідні судові рішення щодо затриманих росіян.

Незаконно засуджену у Росії Савченко можуть етапувати до колонії найближчим часом

Під СІЗО у Новочеркаську вже навіть чергують пропагандисти із російських ЗМІ  і кажуть, мають інформацію про етапування. Тим часом, сестру льотчиці вже другу добу не пускають на побачення із Надією.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: