Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рябошапка звільнив прокурора Дніпропетровської області

На посаді Токар пробув менше ніж пів року.

Генеральний прокурор України продовжує кадрові чистки в прокуратурі. У четвер, 10 жовтня, очільника прокуратури Дніпропетровської області звільнено з посади.

Про це повідомляє пресслужба ГПУ.

"10 жовтня 2019 року Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади прокурора Дніпропетровської області", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що йдеться про Романа Токаря, якого цю на посаду було признечено в травні 2019 року. Загалом, в правоохоронних органах Токар працює 19 років. Зокрема, він служив у прокуратурах Бабушкінського, Самарського та Кіровського районів Дніпра. Потім керував слідчим відділом обласної прокуратури.

Відео Рябошапка анонсував переатестацію прокурорів і аудит кримінальних проваджень посадовців

Кількість прокурорів на душу населення в Україні - одна з найбільших у світі, каже він. Тож планує скорочення аж на 25/30 відсотків, але з одночасним якісним ростом прокуратури. Усі кандидати в чесну прокуратуру мають атестуватися. Головні тести - на знання законодавства і перевірка загальних здібностей.    

Рябошапка анонсував переатестацію прокурорів і аудит кримінальних проваджень посадовців

Нагадаємо, у вересні Рябошапка звільнив призначеного минулого місяця головного прокурора Харківщини.

Раніше генеральний прокурор Руслан Рябошапка звільнив прокурорів трьох областей- Донецької, Полтавської та Чернігівської областей.

До цього Руслан Рябошапка також звільнив прокурорів у чотирьох регіонах: у Вінницькій, Житомирській, Одеській та Черкаській областях.

Крім того, 6 вересня Руслан Рябошапка підписав накази про звільнення з посад прокурорів восьми областей. Це, зокрема, прокурори Волинської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Рівненської, Сумської та Тернопільської областей. 

Прокурора Запорізької області офіційно звільнено з посади 10 вересня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції